Blog

Szczecin: Czas opłatków, opłatków, opłatków to czas…

Prezydent Miasta – Marian Jurczyk, arcybiskup szczecińsko-kamieński – Zygmunt Kamiński, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego – Zygmunt Meyer i Wojewoda Zachodniopomorski – Robert Krupowicz, inaugurują spotkanie opłatkowe w LO 1.

Opłatek na spotkaniu zarządu Szczecińskiego Towarzystwa Sportu. Od lewej: wiceprezes Tadeusz Plisko, wiceprezes Grzegorz Durski, prezes Ferdynand Kaczyński, skarbnik Bernard Więzowski i ja.

W restauracji Hotelu „NEPTUN” spotkali się goście zaproszeni na imprezę opłatkową przez właściciela SSA POGOŃ, Antoniego Ptaka.

Przewodnicząca Klubu Radnych „Od Nowa”, Małgorzata Jacyna-Witt, nie kryła swojej sympatii dla „Portowców”, kiedyś – czego dowodem był szalik POGONI, który wzięła ze sobą na jedną z sesji Rady Miasta, na której omawiano sprawę przyszłości „Dumy Pomorza”, i teraz – przy opłatkowym spotkaniu. Natomiast ja „zobowiązałem” się od rundy wiosennej kibicować POGONI podczas każdego ich występu w Szczecinie, a – z ręką na sercu – ogrom obowiązków powodował, że nie bywałem zbyt często na stadionie na Karłowicza. I słowa swego dotrzymam!

Przewodniczący Rady Miasta, Jan Stopyra, na imprezę opłatkową zaprosił m.in. kolegium prezydenckie.

Klub radnych „Od Nowa” na tym spotkaniu reprezentowałem wraz z Alą Sukiennicką i Ryśkiem Cybulskim (pierwszy z prawej).

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>