2004

·    W kwietniu, także przy finansowym wsparciu sponsorów (kolejny raz dziękuję!) – ukazuje się „Bieg maratoński”. Jeszcze przed jej wydaniem miałem dużo chętnych, którzy zamówili specjalne, numerowane egzemplarze Złotej, Srebrnej i Brązowej Serii. Płacili za nie odpowiednio po… 200, 150 i 100 zł! I jak tu nie pisać książek?

·    We wrześniu sprzedaję ostatni egzemplarz „Biegiem po zdrowie”, a zamówienia płyną w dalszym ciągu. Jest popyt – potrzebna podaż. Tego mnie uczyli na zajęciach z ekonomii. Prowadzę rozmowy w celu dokonania dodruku kilku tysięcy egzemplarzy.

·    Zaczynam pracę nad „Biegiem przez życie”. Planowany termin jej wydania to sierpień-wrzesień 2005. Do książki dołączona będzie płyta CD zawierająca materiały filmowe i różne „gadżety” przydatne przy planowaniu i realizacji treningu biegowego.

·    W listopadzie otrzymuję z Polskiego Związku Triathlonu propozycję zajęcia się szkoleniem biegowym kadry specjalistów tej dyscypliny. Cel perspektywiczny: Igrzyska Olimpijskie w Pekinie.

 

Kalendarium:

19.06. Wręczyca: Bieg Odlewnika – 10 km – ? m. – 36:04 – pomagałem Agnieszce  (35:56)

27.07.-10.08. Szklarska Poręba – obóz klubowy w „Wandzie”

15-19.12. Cetniewo – konsultacje z kadrą triatlonu

26.12.-4.01.2005 Przesieka – obóz klubowy w „Willi Polanka”

 

W tym roku przebiegłem 1 543 km.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>