Blog

Z wizytą w Mińsku. Mazowieckim, rzecz jasna ;)

 Zapraszam na fotoreportaż z mojej wizyty w Mińsku Mazowieckim, gdzie byłem gościem biegaczek i biegaczy klubu DREPTAK. Szkolenie obejmowało 3-godzinny wykład, a po nim – w terenie – prawie 2-godzinny pokaz praktyczny najważniejszych elementów treningu biegowego.

Na zdjęciu powyżej – pamiątkowe zdjęcie pod najstarszą w Polsce, 300-letnią sosną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

One Comment on “Z wizytą w Mińsku. Mazowieckim, rzecz jasna ;)

  1. Trener Jerzy Skarżyński przeprowadził z naszym klubem MKB DREPTAK wspaniałe seminarium szkoleniowe:):):). Dzięki tej lekcji 3 godzinnej biegacze którzy uczestniczyli w zajęciach nabyli dużej wiedzy, oraz Jurek dał wiele mocy i naładował akumulatory na cały sezon hehe :). Wszyscy byli bardzo zadowoleni i pod ogromnym wrażeniem osoby Jurka, przekazu w jaki sposób postrzega bieganie i metodykę jego treningu. W drugiej części treningu w postaci skipów, wieloskoków, przebieżek oraz techniki biegania, Jerzy Skarżyński doskonale przekazał bardzo dokładnie jak wszystkie akcenty prawidłowo wykonywać :):):). Poruszony został temat odbicia z pięty tzw grzebnięcia. Trenuję cały tydzień w biegu bieganie z piety i bardzo dobrze mi to teraz wychodzi. Mogę z całą świadomością stwierdzić ze bieganie z pięty daje większą dynamikę w odbiciu, szybkość oraz luz biegu. Dziękujemy Jurek za trening i doceniamy za kilometry przebyte na trening w Mińsku Mazowieckim. Pozdrawiam serdecznie :):):)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>