Blog

GOBI MARCH, czyli druga odsłona 4Deserts Grand Slam

W niedzielę 1 czerwca na 250 km trasę na pustyni Gobi ruszy 113 śmiałków (22 kobiety i 91 mężczyzn) reprezentujących 41 krajów ze wszystkich kontynentów. Wśród uczestników tej biegowej imprezy będzie 4 naszych rodaków. Oto ich prośba skierowana do środowiska biegowego:

Koleżanki i koledzy biegacze, sympatycy biegania i wszelkiej aktywności!

W dniach 1-7 czerwca na pustyni Gobi, zostanie rozegrany drugi z ultramaratonów wchodzących w skład cyklu zawodów 4 Deserts – wydarzenia sportowego umieszczonego przez magazyn THE TIME na 6. miejscu w TOP10 najtrudniejszych wyzwań sportowych świata.

Tak jak w Jordanii na Wadi Ram, tak i teraz do rywalizacji przystąpi 4 Polaków, czyli:

Andrzej Gondek (Warszawa)

– Daniel Lewczuk (Warszawa)

– Marek Wikiera (Gdańsk)

– Marcin Żuk (Piaseczno)

 Marcin Żuk  Andrzej Gondek  Marek Wikiera  Daniel Lewczuk na mecie Sahara Race w jordańskiej Petrze, 22 lutego 2014

W czwartek 29 maja o 16:30 odlatujemy z Okęcia do Pekinu i ostatecznie 30 maja o 21:00 czasu lokalnego dotrzemy na miejsce. W sobotę 31 maja odprawa techniczna i medyczna, a od niedzieli 1 czerwca od 8:00 walka na trasie drugiej pustyni. Zważywszy na profil trasy łatwo nie będzie…

Żeby to wszystko się udało prosimy o Wasze wsparcie. Czujemy je, ale powiemy tak: Nic tak nie przemawia do zmęczonego umysłu jak treściwy komentarz. Prosimy zatem o Wasze wpisy pod tym artykułem. W Jordanii pomogło, pomoże i teraz. Piszcie czego nam życzycie, albo czego nie życzycie. Piszcie słowa zachęty, wsparcia, uwagi, życzenia i wskazówki. Krytykować też można. Wszystko to przeczytamy sobie w sobotnie popołudnie 31 maja i z takim bagażem wsparcia ruszymy przez piach i góry przed siebie na 250 km trasę.

A zatem – ognia Szanowni Państwo, niech klawiatury się grzeją. Prosimy także o informacje o naszej stronie www.4pustynie.pl oraz o naszym funpage www.facebook.com/4desertspolska do Waszych znajomych. Mówicie o nas, zachęcajcie do LIKE, to ważne dla nas. Im więcej osób o nas wie, tym większe to dla nas wsparcie i tym większa szansa, że pomożemy Blance. Bo to dla niej tam biegniemy! Tak się składa i wierzymy, że to nie jest jedynie przypadek, że dokładnie w dzień naszego wylotu, czyli 29 maja Blanka ma swoje pierwsze urodziny!

Zechciejcie wesprzeć Blankę i jej rodziców, którzy swoją pustynię mają na co dzień. Link do dedykowanej zbiórki poniżej. Za każdą złotówkę dziękujemy z głębi pustynnych serc!

http://www.siepomaga.pl/r/4desertspldlablanki

Może właśnie to wszystko pozwoli nam ukończyć bieg, kiedy sił zabraknie. A na pewno takie momenty nadejdą. Mamy świadomość tego, co nas czeka – mamy też już doświadczenie. Mamy przede wszystkim pokorę wobec tego wyzwania, ale zapewniamy Was – niczego się nie boimy! Nie jedziemy tam lepić babki z piasku. Jedziemy zdobyć pustynię nr 2!

Pozdrawiamy serdecznie

Andrzej Gondek, Daniel Lewczuk, Marek Wikiera, Marcin Żuk

PS.

Jeśli chcecie wiedzieć co się u nas dzieje w czasie Gobi March 2014, to oprócz naszych stron zaglądajcie na podaną w linku stronę Organizatora. Codziennie będą tam aktualizowane dane wraz ze zdjęciami. Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji. Możecie się także zapisać do newslettera i wtedy będziecie dostawać 4desert news. Zachęcamy do korzystania!

http://www.4deserts.com/gobimarch/breakingnews

 

 

 

2 Komentarzy “GOBI MARCH, czyli druga odsłona 4Deserts Grand Slam

  1. Chlopaki,
    Mega szacun za takie przedsiewziecie – jestem naprawde pod ogromnym wrazeniem podjecia sie takiego wyzwania, ktoremu, jestem o tym przekonany, sprostacie wysmienicie. Ja sam biegam dpiero od roku, tydzien temu przebieglem pierwszy Maraton (Krakow), mam w glowie bardzo wiele biegowych wyzwan, a czytanie o takich zapalencach jak Wy, jeszcze bardziej mnie nakreca. No I ta sliczna malutka Blanka, dla ktorej to robicie… Trzymajcie sie chlopy, moc jest z Wami!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>