Blog

Jesienne Jez. Głębokie

Znam to jezioro już 35 lat. W latach 70. biegałem dookoła niego niemal codziennie (wybiegając z akademika przy ul. Boh. Warszawy – pętla liczyła łącznie 17 km). Teraz biegam częściej w Lasku Arkońskim, rzadziej zdarza mi się przemierzać tu kilometry.  Gdy jednak 18 października jechałem ulicą Hieronima Kupczyka, jezioro wręcz mnie olśniło. Wysiadłem z samochodu i zrobiłem serię zdjęć. Urokliwe. I jezioro, i zdjęcia – prawda?

7 Komentarzy “Jesienne Jez. Głębokie

 1. Witam!!

  Piękne zdjęcia. Uchwycić piękno naszego kraju w obiektywie aparatu, to frapujące hobby.
  Panie Jurku, po bieganiu drugą pasją Pana są zdjęcia?

  Z powazaniem
  jacek

 2. Jurku ,

  Wspanaiale fotki . Jestem wlasnie na wachcie 120 mil od ladu i patrzac w te zdjecia na chwile przenioslem sie dzieki Tobie w te cudowne miejsce. Dziekuje dobrze mi to zrobilo.
  Pozdrawiam
  Sebastian

 3. Witaj Jurku ,

  Widzę , że nadal ostro działasz w temacie ;)miło popatrzeć i poczytać. Zawsze Twoja strona dostarczała i nadal dostarcza mi sporo zacięcia w moich dążeniach ( nie tylko biegowych :))) )
  Wkrótce wracam to się odezwę. Jestem teraz przy wierzy wiertniczej , ale dziś już schodzimy więc poniedziałek w domku uffff

  Pozdrawiam

  Sebastian

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>