Blog

Szczecin: Zima w Lasku Arkońskim

Zima to najpiękniejsza pora roku! Kto ze szczecinian ma co do tego jakieś wątpliwości niech się uda na wycieczkę po Lasku Arkońskim. Biegacze znają te widoki na codzień, ale ostatnie opady śniegu spowodowały, że trasy stały się baaardzo malownicze. Dech zapiera nie z wysiłku, ale z zachwytu nad pięknem natury. To nie bieg, to lot…

Aleja Spacerowa. Już widzę czekajacych na mnie przy lesie Grzegorza i Mirka.

Przebiegamy przez Miodową.

Przy Polanie Harcerskiej.

Na ul. Podbórzańskiej, na podbiegu na Górę Wielecką.

Na Górze Wieleckiej.

Przy Oberży Chłopskiej.

Grupa ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Słabo Słyszących im. Juliana Tuwima na wycieczce w Lasku Arkońskim.

Dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Kota! Oto „oberżowe” koty, które towarzyszą nam zawsze podczas GR.

Rozciąganie przed przebieżkami. Na tym podbiegu robimy też siłę biegową.

Gdy my skończyliśmy przebieżki zjawił się Kaziu Kłodziński. Też ma w planie przebieżki. Kaziu i Grzesiu są bohaterami mojego „Maratonu”. Pod moim okiem pilnie szykują się do tegorocznego startu w Dębnie (Kaziu) i w Rotterdamie (Grzegorz).

Na tym ogromnym placu przy Torze Kolarskim przewidywano zbudować halę widowiskowo-sportową. Niestety, mówi o niej każdy kolejny prezydent już od 30 lat, a hali jak nie ma, tak nie ma.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>