Blog

Filmy instruktażowe do 5. wydania „Biegiem przez życie” nakręcone…

Ponad 2,5 roku minęło, a prawie nic się nic zmieniło. Ponownie warszawiak Krzysiek NIGOT nakręcił dla mnie serię filmów instruktażowych, które będą integralną częścią 5. już wydania mojego poradnika biegowego „Biegiem przez życie”.

Miejsca nagrywania filmów też się nie zmieniły: cześć halowa w ośrodku BENE Sport na szczecińskim Bezrzeczu, a część biegowa w Lasku Arkońskim.

Na zdjęciu powyżej zbiorowa sweetfocia z – od lewej: Grzegorzem, Krzysztofem, Markiem (zastąpił kontuzjowanego Andrzeja), Krystianem i Przemkiem. Brak tylko mojej córki Mai, która – jak poprzednio – brała udział w nagrywaniu części halowej.

 

 

 

Książka powinna się ukazać na przełomie marca i kwietnia br. Nowością będzie fakt, że filmy będą do wykorzystania nie z płyty DVD, ale w postaci plików filmowych dostępnych na mojej stronie, a umieszczonych na You Tube. Przekonano mnie, że ta forma dostępu do nich będzie przystępniejsza dla Was, Czytelników mojego poradnika.

 

3 Komentarzy “Filmy instruktażowe do 5. wydania „Biegiem przez życie” nakręcone…

 1. Filmy umieszczone na stronie internetowej, zamiast na płycie DVD to bardzo dobre rozwiązanie. Nie posiadam odtwarzacza DVD i za każdym razem gdy chciałem ją obejrzeć musiałem się sporo nakombinować (czytaj: pozawracać komuś głowę) by to zrobić.

 2. „Errata”, ew. suplement dla posiadaczy starszych wydań – doskonały pomysł.
  A Ci, którzy obejrzą filmy, a nie mają książki z pewnością po nią sięgną. 🙂

 3. Witam,

  Dla mnie ksiązki Pana Skarżyńskiego to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat treningu. I co najważniejsze „Biegiem przez życie” + „Maraton” to wiedza kompletna i pełna. Jak dla mnie super.

  Jednej rzeczy mi jednak brakuje. Mianowicie książki (podobnej jak „Maraton”), ale o treningu do półmaratonu (gdzie głównym startem jest półmaraton, a nie jak przy maratonie startem kontrolnym) Osobiście muszę samemu ‚kombinować’ z planami z książki „Maraton”, skracając i przyspieszając WB2 i skracając WB…. . Dlaczego, jest tak, że nie chce biegać maratonów – odpowiedź jest taka, że chce z tym poczekać, aż do osiągniecia dobrego poziomu w półówce.

  Pozdrówka.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>