Blog

Przygotowania do sezonu 2015 czas zacząć…

Po październikowym luzie czas zacząć przygotowania do kolejnego sezonu. Dzisiaj sobota, więc w planie jest 50-minutowy kros pasywny. O takich terenach krosowych, jakie są w Lasku Arkońskim, mogą marzyć biegacze z całej Polski.

 

3 Komentarzy “Przygotowania do sezonu 2015 czas zacząć…

  1. W Trójmieście też mamy świetne tereny krosowe, a nawet można
    mówić o dobrych miejscach na przygotowania do biegów górskich. Pozdrowienia z Gdańska

  2. Przełom Warty – Kamion. Szkoda, że po ciemku bo widoki jak w Panu Tadeuszu czy Nad Niemnem. Jeszcze jakieś 20 lat temu chaty i stodoły kryte strzechą, kręta rzeka i te podbiegi – morena czołowa, wąwozy a do tego mikroklimat – sosna. – „kraj lat dziecinnych on zawsze zostanie piękny i czysty jak pierwsze kochanie” (bieganie:) Pozdrawiam z Wrocławia

  3. W Krakowie też specjalnie nie ma z tym problemu. Prawie wszystkie blokowiska zaczynają się na terenach płaskich, a kończą na wzgórzach otaczających miasto i prawie każdy blok jest na tyle blisko wzgórz (o ile sam się na nich nie znajduje) że można do nich dobiec w kilka, kilkanście minut.

    W centrum też nie ma problemu. W obrębie XIX wiecznej zabudowy lub tuż przy jej granicy są wzgórza Krzemionek, Zakrzówek, Skałki Twardowskiego, Sikornik i Salwator. Jeżeli ktoś potrzebuje przewyższeń przekraczających 100 m w pionie to znajdzie je w Lasku Wolskim.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>