Blog

Wave Cabrakan 2

Buty Wave Cabrakan 2 przeznaczone są do biegania w trudnym terenie, po tzw. krosie: w lesie, a nawet po bezdrożach. But „uzbrojony” jest  cały pakiet udoskonaleń technologicznych zapewniających biegaczowi (a ściślej jego stopom) bezpieczeństwo, amortyzację oraz skuteczną przyczepność do podłoża na całej powierzchni podeszwy.

 

Buty wykończone są siatką powlekaną materiałem Nano, który zapewnia nieprzemakalność oraz odporność na zabrudzenia, ale jednocześnie pozwala stopom oddychać. Dzięki temu stopa ma cały czas komfortowe warunki do pracy.

Biegłem w tych bytach podczas „Biegu na K2”, krosie na dystansie 8611 metrów (taką wysokość ma K2), rozgrywanym w urokliwych rejonach Lasku Arkońskiego w Szczecinie. Oczywiście dominującym elementem tych zawodów były podbiegi i zbiegi.

Podczas rozgrzewki bardzo ważnym elementem jest właściwe rozciąganie mięśni i ścięgien stopy, żeby podczas biegu nie doszło do kontuzji.

W tych butach, i po właściwej rozgrzewce, nic nam nie grozi.

Z kolegami na mecie zawodów kończących dla mnie sezon 2011.

 

One Comment on “Wave Cabrakan 2

  1. super buciki,biegam głównie ścieżkami leśnymi, zastanawiam się nad kupnem tego rodzaju obuwia, skoro poleca go taki autorytet 😉 pozdrawiam i życzę dużo zdrówka

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>