Blog

Konin: Test Coopera

 

W Koninie odbył się festyn patriotyczno-sportowy. Dzień Flagi był okazją do sprawdzenia przez mieszkańców Konina i okolic swoich możliwości biegowych w teście Coopera.  Na stadionie miejskim ponad 100 chętnych pokonywało okrążenia, by przekonać się, ile przebiegną w ciągu 12 minut. Rozpiętość wyników była spora, ale w teście brali udział zarówno początkujący, jak i zaawansowani biegacze.  Każdy otrzymał dyplom z zapisem pokonanego dystansu oraz flagę narodową. Jesienią organizatorzy powtórzą test i będzie można sprawdzić,  na ile zmieniła się forma sportowa w ciągu tych kilku miesięcy.

 

Test – przy współudziale Urzędu Miasta – organizowali członkowie nowo powstałego Klubu Biegacza AKTYWNI Konin. Zarówno prezes – senator Ireneusz Niewiarowski, jak i wiceprezes Waldemar Szygenda, brali udział w próbie, a ich wyniki ok. 2700 m świadczą o tym, że nie są działaczami „zza biurka”, ale aktywnymi maratończykami.

Na zdjęciu od lewej: Ireneusz Niewiarowski, witający biegaczy oraz gości, Jerzy Skarżyński, Conrado Moreno (obaj byliśmy gośćmi imprezy, Conrado biegł nawet w teście), wiceprezes Waldemar Szygenda, Prezydent Konina Jerzy Nowicki, były senator a obecnie radny RM w Koninie Ryszard Sławiński.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia: Waldemar Szygenda, Michał Wilczyński i Zbyszek Gałązka.

2 Komentarzy “Konin: Test Coopera

  1. Witam! Jak rozkładać siły w teście Coopera by wypaść najlepiej do swoich mozliwości? Pierwszy 8-9 minut średnim tempem a ostatnie 3 szybko?

  2. aside from this in addition to the actual cocktails, hot sauce
    recipe on top of that beat product to be prepared effortlessly through the help of a thin finger blender or food processor.
    You can eat healthy with the TB 621-25. Different juice
    extractors throw-away the specific vital, which could location
    the bulk of the mineral deposits and in addition vitamins and minerals you find.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>