Blog

Lekcja biegowa 2: policz swoje BMI

Czy wiesz, że Twoja waga ciała ma duże przełożenie na wyniki biegowe? Policz, jakie masz BMI i dowiedz się, gdzie jest Twoje miejsce w kolumnie biegaczy. Czy możesz rozpocząć swoje treningi od razu, czy też powinieneś przygotować się do zwiększonego wysiłku i zrzucić parę kilogramów?

Inne porady znajdziesz w zakładce Lekcje biegowe.

7 Komentarzy “Lekcja biegowa 2: policz swoje BMI

  1. Panie trenerze.
    A co Pan powie, jeżeli mój wskaźnik BMI wynosi 26, a mam 188 cm wzrostu i 95 kg wagi, jednocześnie będąc tak chudym, że można na moim ciele uczyć się budowy szkieletu ludzkiego. Po prostu mam bardzo grube kości i tkankę mięśniową! Niech Pan sobie zda sprawę, że w takim przypadka Pana wyliczenia ni jak sie mają do rzeczywistości.
    Pozdrawiam. Jacek Wolny.

  2. Witam.
    Oczywiście chciałbym wiedzieć co Pan sądzi o takim wyjątku.W związku z taka budowa ciała nasuwa mi się jednak pytanie: czy będę mógł kiedykolwiek osiągnąć jakiś konkretny wynik biegowy np. 10 km w 40 minut (na treningu, nie na zawodach). Polubiłem bieganie i nie biegam dla wyniku, jednak jakieś ambicje zawsze w człowieku są. Na razie nie zdiagnozowałem jakiegoś problemu biegowego, ale tak naprawdę to… nie wiem jak taki problem wygląda i jak się objawia. Dziękuję za wszelkie informacje w tej sprawie.
    Jacek Wolny.

    • Mówią, że „trening czyni mistrza”. Moje książkowe porady na pewno będą pomocne. Pzdr. serdecznie i życzę zrealizowania biegowych marzeń 🙂

  3. Witam!!!
    70kg wagi
    167 wzrostu
    Skład masy ciała prawidłowy wg badania Pani dietetyk
    Narazie wynik maratonu 3:59
    Czy jest możliwość zejścia poniżej 3:30 lub niżej.
    Pozdrawiam!!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>